Hnědé uhlí OA2 Bílina, pelety 6-10mm

Automatický kotel Rojek A 25, výkon 7,2-28 kW

Kotel je určen pro automatické spalování hnědého uhlí Ořech 2 o zrnitosti 4 – 25 mm.


Automatický kotel AM Licotherm, výkon 24 kW

Automatický provoz řízený vnějším regulátorem (pokojový termostat) je umožněn díky velkému zásobníku paliva, elektronické regulaci a retortovému hořáku se šnekovým podavačem.
Objem zásobníku 300 litrů na několikadenní bezobslužný provoz.
Spalování hnědého uhlí velikosti O2 a dřevních pelet s účinností až 88% = záruka nízké spotřeby.
Možnost doplňkového spalování kusového dřeva do délky polen 50cm.


Automatický kotel Vollcano 20, výkon 4,5-18 kW

Kotel Vollcano Vám zaručí tepelnou pohodu s minimálními náklady na vytápění. Díky automatickému provozu a snadné údržbě vyžaduje kotel Vollcano minimální pozornost. Dostatečně velký zásobník umožňuje až 7 dní provozu bez přikládání paliva. Zásobníky jsou vyráběny ve dvou velikostech.


Automatický kotel Vollcano 30. výkon 8,3-27 kW

Automatický kotel Vollcano 30, je vhodný pro vytápění rodinných domů do 300 m2 a veškerých objektů s teplenou ztrátou od 7,5 do 27 KW .

Výhodou je možnost spalovat v hořáku jak hnědé uhlí, tak dřevní pelety. Účinnost až 87% a emisní třída 4 zaručují šetrnost k životnímu prostředí i při spalování hnědého uhlí.


Automatický kotel Ekoefekt 24, výkon 5-29 kW

Unikátní automatický kotel EKOEFEKT 24 s otáčivým roštem. Unikátnost kotle je v malých rozměrech a kompaktní konstrukci. Kotle s válcovým roštem jsou vhodné pro spalování hnědého uhlí zrnitosti Ořech 2.

Malé množství paliva se postupně gravitací sesouvá ze zásobníku na rošt, na němž dokonale prohoří díky udržování nízké vrstvy paliva. Rošt je speciální segmentové válcové konstrukce, jeho otáčivý pohyb zajišťuje samočinný přísun paliva ze zásobníku a odvod škváry do popelníkového prostoru.