Proč u nás nakupovat

ČERPACÍ STANICE

Přjeďte si natankovat výhody na čerpací stanici Vazová
Proč tankovat právě u nás? Nabízíme mnoho výhod jak pro firemní klienty, tak pro běžného zákazníka.
Firemním zákazníkům nabízíme možnost tankování na bezhotovostní zákaznickou kartu.

Jaké jsou výhody zákaznické karty?
Hlavní výhoda je, že již nemusíte řešit problém s financemi pro Vaše zaměstnance. Odebrané pohonné hmoty Vám vyfakturujeme dekádně vždy k 10., 20. a poslednímu dni v měsíci. Splatnost na faktuře je dle dohody 7, 10 nebo 14 dní. Navíc Vám poskytneme slevu na pohonné hmoty v rozmezí 30 – 70 haléřů za litr pohonných hmot. Sleva se odvíjí od množství odebraných pohonných hmot.

Našim věrným zákazníkům nabízíme výhodné tankování v podobě bonusové karty. Při platbě v hotovosti lze uplatnit slevu 30 – 50 haléřů na každý litr pohonných hmot. Požádejte proto ještě dnes o vydání bonusové karty.


 

Mimo to ještě pořádáme nepravidelné víkendové slevy na pohonné hmoty v rozmezí 30 – 70 haléřů na každý 1l odebraných pohonných hmot. O těchto slevách Vás informujeme na našich reklamních plochách.

Proměňte Vaše natankované litry v zajímavé dárky na čerpací stanici Pod Valy.
Pravidelně třikrát ročně probíhá na naší čerpací stanici Pod Valy akce „Tankujte dárky“.
Během akce za odebrané pohonné hmoty sbíráte nálepky. Po skončení akce si můžete dle odebraných litrů vybrat dárek.

PRODEJ UHLÍ

Proč nakupovat uhlí právě u nás?
Nabízíme Vám výběr z širokého sortimentu. Uhlí máme uskladněno na zpevněném panelovém povrchu a přikryté plachtami, které brání případnému znehodnocení zboží vodou.
Každoročně pro Vás připravujeme několik slevových akcí. Využijte naší akce „V létě zaplň sklep za pomocí slev“. Tato akce probíhá v měsících červnu a červenci.
Nestihli jste letní akci? Nevadí i v zimních měsících pro vás připravujeme „Mikulášskou slevu uhlí“, která se koná na přelomu listopadu a prosince.

PNEUSERVIS

V období letního a zimního přezouvání pro Vás připravujeme různé slevové akce k zakoupeným pneumatikám. Akce jsou buď formou slevy na námi poskytované služby nebo věcný dárek.

AUTOSERVIS

Pravidelně v měsíci květnu a červnu pro Vás máme připravenou slevu 20 % na kontrolu a doplnění klimatizace Vašeho vozidla.
Během roku pro Vás připravujeme další slevové akce. O probíhajících akcích Vás pravidelně informujeme na našich stránkách.

MYTÍ VOZIDEL

Cca třikrát ročně pro Vás máme připravenou slevu na ruční mytí a čištění interiéru vozidla od 10 – 20 %. O probíhajících akcích Vás pravidelně informujeme na našich stránkách